PotterGeneration is about new generation in Hogwarts School Of Witchcraft & Wizardry.
 
HomeHome  PortalPortal  KKKKKK  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Tere tulemast PotterGeneration foorumisse!
Rollimäng algab 1. Jaanuar, 2014!
KASUTAJA REGISTEERIDA OMA ROLLIMÄNGU TEGELASE NIMEGA!
Miinimum arv sõnu RPG postitusi tehes on 100!

Share | 
 

 Erilised võimed

Go down 
AutorTeade
Elijah Daniel Mercer
Administraator//Direktor
Administraator//Direktor
avatar

Postituste arv : 44
Join date : 30/10/2011

PostitaminePealkiri: Erilised võimed   Reede Dets 30, 2011 7:59 pm

Esiteks, me loodame, et Te mõistate, et me ei oota, et kõigil siin tuhandeid võimeid on. Jääme palun reaalseteks.

Kõik võimed on jagatud levelitesse (võib nimetada ka raskusastmeteks). See süsteem on loodud, et Te mõistaksite, millised võimed on Teie tegelastele võimekohased ja sobivad.


Kõik võimed koos moodustavad kolm levelit, millesse nad kõik ära jaotatud on. Täpsemalt on need levelid Beginner, Average ja Advance'd süsteemil üles ehitatud.

Esimese leveli võimeid on omale kergem taodelda, sest nende omale saamiseks ei pea Teil olema pikka põhjendust. Edaspidi see, aga nii ei ole. Teisest levelist leiate Te võimed, mis on üpris haruldased ja neid omandatakse aastatepikkuse tööga. Kolmanda leveli võimed on väga haruldased ja need on päritavad. Nende taotlemiseks peate Te väga täpselt lahti seletama, kuidas Te need saite.

Seega, palun ärge tundke end solvatuna, kui me Teie taotluse tagasi lükkame, sest me tõesti püüame reguleerida seda, et kõik ei oleks äärmiselt maagilised ja neid maagilisi ei oleks samuti liiga palju. Teine võimalus on ka see, et Teie taotlus oli nö. nõrk ja me lihtsalt ei aktsepteerinud seda. Te võite mõne aja pärast uuesti proovida.

  • Õpilastele lubatud võimete arv on 3.
  • Kooli lõpetanutel on lubatud taodelda kuni 5 võimet.
  • Vampiirid jt olevused, kes on elanud aastakümmneid, kui mitte sadu, võivad administraatorilt taodelda luba rohkemate võimete jaoks, kui 5.
  • Erisoovide korral palume Teil samuti pöörduda administraatori poole.


Enamus võimete juurde on märgitud millal seda kasutama võib hakata. Nendel võimetel, mille juurest Te ei leia punast teksti, kus on nõutud vanus märgitud, võivad omandada igas vanuses nõiad ja võlurid.

1. LEVEL
ÕPITAVAD VÕIMED
Nende võimete taotlemisel ei nõua me põhjaliku kirjeldust, kuidas ja miks Te need saite.

Sõnatu võlumine – Sõnatut võlumist õpetatakse MJVK tunnis, Sigatüüka Nõiduste Ja Võlukunsti Koolis, seitsmenda klassi õpilastele.

Oklumentia - Oklumentia on võime tõrjuda tagasi kellegi poolset rünnakut sinu peas ehk võimet nö. lugeda sinu mõtteid. Oklumentiat võib õppida alates viiendast klassist.

Ilmumine - Ilmumine on võime liikuda ühest kohast teise, seda ainult sekunditega. Ilmumist saab õppida alates kuuendast klassist, täisealised võlurid ja nõiad saavad teha eksami, et saada ametlik luba ilmumiseks.

2. LEVEL
KEERULISED VÕIMED
Neid võimed on ka võimalik õppida, kuid need on ka äärmiselt rasked võimed ja nende omandamiseks peate Te mitu aastat kurja vaeva nägema.
Nende võimete taotlemiseks peate Te ankeeti põhjalikult kirjutama miks ja kuidas Te need võimed saite.

Legilimentia - Legilimentia kingib Teile nö. võimalus lugeda teiste mõtteid. Vägev oklument suudab siiksi end legilimentide eest kaitsa. Legilimendile on väga raske valetade.
Seda ainet on väga keeruline õppida. Siin võivad seda omandada õpilased alates 16. eluaastast.

Võlukepita võlumine – Mõned üksikud võlurid on omandanud võime võluda ilma võlukepita. See on muidugi väga keeruline ja seda võimet peab mitu aastat lihvima, ka maagia ei ole nii tugev, kui võlukepiga võludes, kuid kindlasti on see kasulik oskus.
Kooli lõpetanutele.

Tervendamine – Tervendamine on äärmiselt keeruline kunst ja seda õpitakse spetsiaalsetelt kurstelt. Seda võimet omandades on Teil võimalik parandada kergemaid vigastusi ilma võlukepi või nõiajookideta. PS: Tõsiseid vigastusi see võime ei paranda, kedagi surmast tagasi see ei too!
Täiskasvanutele.

Nähtamatus – See võime kingib teile omadusele muutuda nähtamatuks. Selleks ei ole Teil vaja kasutada võlukeppi või mõnda eset. Ometigi nõuab nähtamatuks muutumine väga suurt keskendumist.
Alates 15. aastast.

Mõtetega manipuleerimine – Oskus mõtetega manipuleeruda on väga keeruline ja üldiselt valdavad seda ainult Mustad Võluris. Seda oskust kasutades on teil võimalik nö. istutada inimeste pähe mõtteid, nii et nad arvavad, et on ise nende peale tulnud.
Täiskasvanutele.

Telepaatia – Võime jagada tundeid, mõtteid ja pilte, mõtete teel, teiste inimestega.

Animaagia - Mõne nõiad ja võlurid on võimelised end ise üheks loomaks muuta. See on nagu muundamine, kuid ilma võlukepita ja seda võib teha ükskõik millal, sammuti saab muunduda ainult üheks loomaks.
Kõik animaagid peavad end Võlukunsti Ministeeriumis ära registeerima!


3. LEVEL
PÄRITAVAD VÕIMED
Kõik need võimed päritakse vereliinide jms pidi. Nende võimete taotlemisel, palun ma Teil kindlasti täpselt kirjeldada kuidas ja kellelt Te need võimed saite.

Ussikeel – Võime rääkida ja suhelda madudega. Seda võimet seostatakse Mustade Jõududega.

Loomadega rääkimine – Võime rääkida ja ka sõbruneda loomadega. Enamus loomad pole siiski kõige targemad ja võivad kergesti huvi kaotada.

Metaformaag - Võime muuta oma välimust vastavalt soovile.

Telekinees – Mõned võlurid ja nõiad suudavad liigutada asju ilma neid puutumata. Sammuti ei pea nad selleks kasutama võlukunsti, piisab ainult nö. silmsidemest.

Nägija – Nägijaid on tänapäeval väga vähe alles ja enamus kes selle nime all tegutsevad on petised. Kuid on väheseid inimesi kes endiselt ettekuulutusi teevad, ise nad neid tihti pärast ei mäleta. Nende silmad tõmbuvad uduseks ja hääl läheb väga kähedaks, tihti võivad nad nägemuse nägemise hetkel hullud tunduda. Siiski suudavad hea andega nõiad või võlurid midagi siiski kristallkuulidest ja teelehtedest välja lugeda.

Empaatia – Võime muuta teiste tundeid, ehk Te võite paari hetkega muuta inimeste meeleolu. See võime ei tööta, aga teise Empaatiat valdava inimese peal. Sellele võimele saab ka tugeva tahtmise korral vastu hakata ja selliselt juhul säilitab inimene oma endise tuju.

Astraalne rännak – Võime lahkuda oma kehast ja vaimse minaga rännakule minna. Sellisel juhul jääb Teie füüsiline keha justkui magama. See võime on väga ohtlik, sellel ajal, kui Te nö. rännakul olete on Teie keha kaitsetu.


Kood:
[b]Nimi:[/b]
[b]Vanus:[/b]
[b]Võime:[/b]
[b]Miks peaksite Te selle võime saama:[/b]
[b]Kuidas/kellelt Te selle võime saite:[/b]


NIMEKIRI:

_________________


Viimati muutis seda Richard Watson (Kolm Märts 07, 2012 6:54 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://pottergeneration.forumeast.com
 
Erilised võimed
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
PotterGeneration :: Karakter :: Karakteri loomine :: Taotlused-
Hüppa: