PotterGeneration is about new generation in Hogwarts School Of Witchcraft & Wizardry.
 
HomeHome  PortalPortal  KKKKKK  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Tere tulemast PotterGeneration foorumisse!
Rollimäng algab 1. Jaanuar, 2014!
KASUTAJA REGISTEERIDA OMA ROLLIMÄNGU TEGELASE NIMEGA!
Miinimum arv sõnu RPG postitusi tehes on 100!

Share | 
 

 Culpepper, Laurent

Go down 
AutorTeade
Laurent Culpepper
Slytherin//6. klass//Administraator
Slytherin//6. klass//Administraator
avatar

Postituste arv : 30
Join date : 09/03/2013
Age : 23

PostitaminePealkiri: Culpepper, Laurent   Reede Märts 29, 2013 10:51 pmLAURENT EVERETT CULPEPPER
______________________________________________________________________________________

------------------------------------------------------------
TUTVUSTUS
------------------------------------------------------------


  TÄISNIMI: Laurent Everett Culpepper

  HÜÜDNIMED: Rhett

  VANUS: 16

  KUULUVUS: Neutraalne

  HOGWARTS HOUSE: Slytherin

  KLASSID:

  • nõiajoogid
  • aritmaania
  • mjvk
  • võlukunsti ajalugu


  VÕLUKEPP: Haldjatiib, pärn, 12 tolli, üllatavalt paindlik

  PLAY BY: Lee Byunghyun(L.Joe)


------------------------------------------------------------
VÄLIMUS
------------------------------------------------------------


  JUUKSED: Peas. Üllatavalt pole ära kukkunud. Naturaalselt tumepruunid, aga värvitud blondiks. Vahetevahel on need ka juhtumisi roosad.

  SILMAD: Pruunid, võiks öelda et süsimustad

  PIKKUS: Keskmist kasvu, kuid ta peab ennast lühikeseks. Kuskil 176 kandis.

  KEHATÜÜP: Jeesus kui peenike saab keegi mees olla!

  ÜLDINE VÄLIMUS: Ta on üsnagi korralik noormees ning loomulikult ka ta välimus on korralik. /Pidulikel/ üritustel on noormehel alati mingi pintsak seljas ja korralikud püksid, mitte pidulikud dressipüksid. Laurent leiab, et noormees kes on korralikult riides on palju parem vaatepilt ja seksikam kui 6-packiga mees. Rhett kannab ka üsna tihedasti prille. Tal suurt probleemi ei ole silmadega, lihtsalt ühe tantsukava õnnetuse tõttu ei näeb ta pisut uduselt oma vasaku silmaga. Oh lapsepõlv!
  Rhetti'l on vasaku käe peal skorpioniga tatoveering. See sümboliseerib tema arvates seda, et ta pole meeldiv isksus, võib-olla mõningad kardavad teda ja kui sa käid talle närvidele ta jutumärkides 'mürgitab' sind. Tal on omad meetotid kuidas inimesi vait sundida.


------------------------------------------------------------
ISELOOM
------------------------------------------------------------  TUGEVUSED JA NÕRKUSED:


   [001] ambitsioon ja tahe
   [002] nõiajoogid
   [003] aritmaania
   [004] hea huumoritsoon
   [005] manipuleerimine
   [006] loominguline
   [007] und jätkub

   [001] usaldamatu
   [002] suurem ego kui mandril jääd
   [003] kinnine
   [004] neurootiline
   [005] hüdrofoob
   [006] sotsiaalne katastroof
   [007] magab liiga palju


  MEELDIMISED JA VIHKAMISES:


   [001] võit
   [002] võim
   [003] külmus
   [004] must ja roosa värv
   [005] toit
   [006] mugude delikatess: pitsa
   [007] maagia

   [001] õnnelikud perekonnad ehk lapsed kes eputavad oma vanematega
   [002] kõike v.a loomad
   [003] rannad
   [004] palavus
   [005] feik isksused
   [006] vesi
   [007] lärmakad isksused ja keskkond
   [008] inimesed kelle ajud on nende pükstes ja mitte peas
   [009] liha


  EESMÄRGID: Noh eks me kõik unistame maailma revolutsioonist. Jah? Ei?

  HARJUMUSED JA KIIKSUD: Rhettil on kombeks enne magama minemist lamada kaks tundi või midagi muud tehes, sest ta ei jää otsemaid magama. Igasugust kassi nähes ta muutub rõõmsamaks ja tahab kiljata nagu väike koolitüdruk. Kui keegi temaga räägib ta suudab enda mõtted eemale peletada seega on temaga võimatu suhelda.

  PELETIS: Näkk

  PATRONUS: Kui ta oli paar-kolm aastat tagasi ühe kassi päästnud, kes on nüüd üks tema kõige tähtsam isiksus maamuna peal. Patroonuseks on kusjuures luik.

  DEMENTOR: Veresaun, kus Laurenti vanemad hukkusid mida ta nägi pealt.

  VERITASEERUM: Ta käis mugukoolis ning elab segaverelises peres.

  ERISEDI PEEGEL: Näha oma vanemaid ja neid emmata.

  ISELOOM: Võit ja võim on need kaks sõna mis teda iseloomustab. Sarmikas noorhärra, kes on suur raamatute fänn, tähendades et tal on üsnagi hea sõnavara ja ta oskab sõnadega mängida ja nii. Poiss on samas sinu igapäevane ambitsioonikas ja auahne Laurent. Ei kunagi ta ei alahinda ennast ning peab ennast teistest paremaks.
  Võib-olla arvate, et maailmas pole miskit, mida Laurent kardaks. Vale. Vastus on vesi. Laurent arvab, et ta on sünnist saati hüdrofoobiline ning ta ei talu vihma. Ta ei talu vihma siis, kui ta ise on väljas, aga kui ta on hubaselt sees ja väljas sajab vihma nagu oavarrest, siis on küll üks mõnus päev. Poisil on elus ka üks nõrk koht. Selleks on loomad ja perekond. Ta kaitseb oma perekonda iga hinna eest, sest enam nii kergesti ta ei lase mingil suvalisel surmasööjal niisama ära tappa lõbu pärast.------------------------------------------------------------
PEREKOND JA KUULUVUSED
------------------------------------------------------------


  ISA: Simon Dante Culpepper

  EMA: Onyx Honoria Culpepper (née Salamander)

  ÕED/VENNAD: Nimetamata vanem vend

  MUU: Olulised tema suguvõsas on onu Innes kes teda kasvatab. Onu Innes'e leibkonda kuuluvad ka naine Sonya Culpepper, kaksikud Eliah Io Culpepper ja Gwen Pamela Culpepper. Kõik v.a ta onu on segaverelised.

  VERESTAATUS:  Puhtavereline

  RASS: Inimene

  MAJANDUSLIK SEIS: Rikas

  LOOM/AD: Tema päästetud kiisu nimega Misha

  MUUD ESEMED: Tal on alati keskmisel sõrmel sõrmus, mida ta onu andis talle (see olevat kuulunud Laurent'i isale). Ta kannab alati kaasas oma märkmikku kus ta kirjutab oma päevast, teistest üldiselt negatiivselt (nn burn book), luuletab ning kritseldab inimese liblika vaarika lehma südame ristsugutisi. Selle märkmiku vahel on ka pilt, kus Laurent nign ta vanemad naudivad sügist.


------------------------------------------------------------
AJALUGU
------------------------------------------------------------  VARAJASED AASTAT: Kuskil 16 aastat tagasi ühes Šoti võlurite külas mägedes sündis puhtaverelisse Culpepperite suguvõssa poiss nimega Laurent Everett Culpepper. Perekond on üks võimekamaid perekondi, kuna Culpepperid on valdavalt neutraalsed ja ei sekku ordu ega surmasööjate tegudesse ega konfliktidesse.
  Kuskil 12 aastat tagasi oli olnud veresaun enamikel Šoti võlurite külades. Mõningad jäid ellu, sealhuglas ja Laurent, aga kahjuks mitte tema vanemad. Laurent nägi kõikke pealt ning ta ei reageerinud ei nutmise ega karjumisega. Ta oli vast liiga väike, et saada aru mis toimub. Ta oli laua all oma peidupaigas ning sellepärast vast teda ei tapetud ära.
  Samal aastal, järgmisel päeval ärkas poiss ülesse võõras toas. Ta ei teadnud kus ta on. Poiss oli karjunud kuna ta arvas, et ta on sattunud lastekottu. See oli tema hirm jääda orvuks, kuigi ta sisuliselt on orvu. See oli nimelt tema onu kodu. Tema puhtaverelise onu ning tema segaverelise perekonna kodu. Pere võttis poisi vägagi hästi vastu. Rhett on kolm aasta noorem onupojast ning samavanune onutütrega.
  Kuskil 9 aastat tagasi pidi Laurent minema sopavereliste kooli. Ta vihkas seda. See on jäänud tema suurimaks saladuseks. Tal oli vähemalt onutütar toeks. Muide nii onutütar kui ka onupoeg kutsusid Laurentid vennaks ja mitte onupojaks. Kusjuures Laurentil on ka vanem vend, aga ta ei tea temast ausaltöeldes mitte midagi. Vend oli temast kõvasti vanem. Ta lõpetas kooli, kui Laurent sai kahe aastaseks. Too oli kodust lahkunud samal päeval kui terve Šotimaa põhja osast oli saanud veresaun. Laurent isegi ei mäleta ta nimegi. Poiss loodab, et ta vend ilmub ka kunagi välja.
  Ülejäänud aastail ei ole midagi põnevat juhtunud, välja arvatud kiri Sigatüükalt, et lõpuks saab sealt põrgumajast mugudekoolist välja. Kuigi suvel 3 aastat tagasi oli ta teinud oma iganädalaseid metsas jalutuskäike ja ta nägi pealt kuidas ehmunud kass jooksis eluväest. Teda oli taga ajanud hunt. Laurentil oli suur armastus loomade üle, eriti kassidele. Kass, kes jooksis nagu peata kana, oli jooksnud ennast lõksu. Hundikesel oli õnnepäev. Laurent aga lõi hundi oimetuks oma võlukepi viibutusega ning oli kassi kiiresti päästnud. Ta oli kassi oma süles nii kaua vedanud, kuni nad olid ohust kaugel. Kui nad olid ühel autoteel vabastas Laurent kassi oma embusest. Ta vaid paitas kassi ning naeratas talle ja jalutas tagasi koju. Too kõuts oli talle järgnenud. Kui Laurent avastas, et kass talle järgnes oli ta rõõmus ning võttis kassi uuesti sülle ning võttis ta endale. Ta oli hulkuv kass nii kui nii. Ta pani kassi nimeks Misha. Tema üllatusena oli kass enam kui teretulnud Culpepperide seltsi. Ta armastab seda kõutsi ja see kõuts armastab ka oma ämblikmeest. Ooo kallis ole minu ämblik mees su juurde lenda üle maa ja vee!
  Selle loitsimisega kaasnesid omad süüdistused võlukunsti ministeeriumilt. Oma sarmikuse tõttu olid läinud läbirääkimised paremini kui keegi arvata võis ja erilist süüdustust poisile ei avaldatud.

  HOGWARTS YEARS: Mäletamis mööda kulges esimesed kolm aastad hälvikuna. Ta ei võtnud eriti asjadest osa. Ta oli tühi koht. Keegi ei pannud teda tähele eriti. Tal oli ainult üks parim sõber, Natalie McNeal. Natalie kuulus Hufflepuffi majja. Natalie'd olid viimased kaks ja pool aastat kiusanud ühed kaksikud tüdrukud Slytherinist. Nad olid samal aastal kui Laurent ja Natalie. Kolmanda aasta lõpus sai sellest kiusamisest Rhettilt kõrini ning ta oli üsna tugeva loitsuga ühte kaksikudest tabanud. Teise kaksikõega käis neil kahevõitlus. See oli Laurenti esimene päris kahevõitlus, mille ta ka võitis. Algaja õnn või mitte. Muidugi said Slytherini maja punktid kannatada, aga selle aasta lõpp muutis teda. Rhett oli veel enesekindlam kui kunagi varem.
  Neljandas klassis teda mõningad veel tülitasid, aga teda pole neid kunagi huvitanud. Kui tõsiselt mindi lärmakaks ja kui intelligents langes alla 5,5% andis Laurent otsad ja võis neid rünnata. Verbaalselt huumoriga või siis füüsiliselt. Olenes isiksust. Muidugi sellega kaasnes punktide kaotus, kuid selles olid süüdi nemad ja mitte Laurent. Peaksite teadma, kuidas mõni võib teiega käituda. So life lesson learned: don't mess with the Culpeppers.
  Viiendas klassis tuli välja Laurenti hüdrofoobia. Nimelt see oli ühes MJVK tunnis, kus tuli Laurenti peletis ja see oli loomulikult näkk. Miks oli näkk tema peletis? Kõik kes elavad vees on Laurenti jaoks hirmsad. Eriti sellised elukad. Ühed Gryffindori poisid olid talle ühel päeval visanud Rhettile veepommi pähe. Sellega kaasnes ilge karje ning Laurent oli jooksnud nagu peata kana. Sellest sai suur huumorinumber, aga see oli teinud Rhett'i ja ta sõbrad tigedaks. Selle aasta lõpus maksid nad kõik kätte oma kõikide võmalike meetoditega. Who's laughing now?

  ADULTHOOD: -----


------------------------------------------------------------
KASUTAJA TAGA
------------------------------------------------------------  KUIDAS SIND KUTSUDA: Mark

  RPG KOGEMUSED: 3-4 aastat

  KUIDAS FOORUMI LEIDSID: Ma ütlen teile ühe saladuse; ma olen foorumi adminstraaor Oh heldust!

  MAIN KARAKTER: Laurent Culpepper (vanadel aegadel olin üks Black'i kaksikudest, oh neid aegu)

  KARAKTERI EESMÄRK: Näidata teile kes on boss

  RPG NÄIDE:
  Spoiler:
   Viimati muutis seda Laurent Culpepper (Esm Dets 02, 2013 12:17 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Elijah Daniel Mercer
Administraator//Direktor
Administraator//Direktor
avatar

Postituste arv : 44
Join date : 30/10/2011

PostitaminePealkiri: Re: Culpepper, Laurent   Püh Dets 01, 2013 7:23 pm


_________________
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://pottergeneration.forumeast.com
 
Culpepper, Laurent
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
PotterGeneration :: Karakter :: Karakteri loomine :: Aktsepteeritud karakterid-
Hüppa: