PotterGeneration is about new generation in Hogwarts School Of Witchcraft & Wizardry.
 
HomeHome  PortalPortal  KKKKKK  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Tere tulemast PotterGeneration foorumisse!
Rollimäng algab 1. Jaanuar, 2014!
KASUTAJA REGISTEERIDA OMA ROLLIMÄNGU TEGELASE NIMEGA!
Miinimum arv sõnu RPG postitusi tehes on 100!

Share | 
 

 Potter, Albus Severus

Go down 
AutorTeade
Albus Severus Potter
Slytherin//6. klass
Slytherin//6. klass
avatar

Postituste arv : 47
Join date : 30/11/2013
Age : 20

PostitaminePealkiri: Potter, Albus Severus   Laup Nov 30, 2013 6:18 pmALBUS SEVERUS POTTER
______________________________________________________________________________________

------------------------------------------------------------
TUTVUSTUS
------------------------------------------------------------


  TÄISNIMI: Albus Severus Potter.

  HÜÜDNIMED:  Al, Sev.

  VANUS: 16

  KUULUVUS: Hetkel neutraalne.

  HOGWARTS HOUSE: Slytherin.

  KLASSID: Nõiajoogid, MJVK ja MOH.

  VÕLUKEPP: Kontpuu, ükssarve lakkakarv, 11 ja veerand tolli, suhteliselt paidnlik.

  PLAY BY: Rasmus Ledin


------------------------------------------------------------
VÄLIMUS
------------------------------------------------------------


  JUUKSED: Süsimustad, suhteliselt sirged ja paraja pikkusega.

  SILMAD: Vanaemalt päritud smaragdrohelised.

  PIKKUS: Keskmine.

  KEHATÜÜP: Normaalne. Mitte lodev, kuid samas õige pisut kõhnapoolne.

  ÜLDINE VÄLIMUS: Alil on ilusad rohelised plikupüüdvad silmad ja ta on ise välimuselt suhteliselt ligitõmbav. Temast ei õhku alati slytherinlastele omast külmust ja poisi huutel võib suhteliselt tihti näha mänglemas sõbralikku naeratust. Ta kannab üldiselt korralikult oma maja värve - tal pole nende vastu eriti mitte midagi, need sobivad väga hästi tema silmade, valge naha ja mustade juustega. Hõbe ja roheline on just nagu tema jaoks loodud.
  Ka vabal ajal võib teda näha üldiselt riietatuna millegisse tumedamasse, või siis valgesse või rohelisse. Kodus juhtub mõnikord ka muid värve selga, seal ta eriti tõesti oma välimusele tähelepanu ei pööra ning oma Slytherini kuulumist üldiselt meeletult ei rõhuta.
  Tegelikult on talle meelejärgi ka tumedam punane ja teised soojad toonid. Talle meeldivad ka suhteliselt liibuvad riided, kuid siiski pigem teiste seljas.
  Mõnikord võib silmata tema sõrmes hõbedast sõrmust või kõrvades kõrvarõngaid. Pisikesi, suhteliselt märkamatuid. Kõrvarõngaid pole ka alati näha, kuna neid varjavad ta mustad juuksed. Erilist põhjust nende kandmiseks tegelikult ei ole, talle lihtsalt meeldivad need. Ja Jamesikesel peab ka ju ometi olema midagi mille üle naerda.
  Oma juukseid hoiab ta üldiselt korras - tõmbab hommikul paar korda kammiga läbi juuste ja mõnikord ka keset päeva, kui selleks vajadust on. Tegelikult näevad ta juuksed ka kammimata suhteliselt head välja, kuid siis kipuvad need pisut Jamesi segamini juukseid meenutama ja see Alile väga ei meeldi.


------------------------------------------------------------
ISELOOM
------------------------------------------------------------  TUGEVUSED JA NÕRKUSED:
  001 - Kokkamine. Samuti on ta võimeline suhteliselt palju sööma.
  002 - Al on võlukepiga üpriski osav, kuigi arenguruumi veel on.
  003 - Ta oskab tegelikult päris hästi tantsida (ja lauluhäält pole talle pooltki nii palju antud.)

  001 - Teda on küllaltki lihtne endast välja viia.
  002 - Mõnikord võib ta päris edev olla. Ei tea, kas see just päris nõrkus on, aga paljudele see tema juures ei meeldi.
  003 - Sev on pisut hell oma perekonna koha pealt ja sellest ei tasu liiga palju juttu teha temaga.
  004 - Ta võib mõnikord neetult naiivne olla.
  005 - Ehted.
  006 - Ta tegelikult hoolib oma perekonnast küllaltki palju, kuigi ta seda alati välja ei näita ja mõnikord endale ka ei tunnista, et ta tegelikult Jamesist kergelt puudust tunneb, kui nad jälle tülis on.

  MEELDIMISED JA VIHKAMISED:
  001 - Roheline ja hõbe.
  002 - Kerge nõrkus ehete ja nipsasjakeste vastu.
  003 - Toit. Samuti selle valmistamine.
  004 - Mõnikord meeldib talle teisi kiusata ja tüütu olla. Üldiselt üritab ta siiski sissepoole piire jääda, kuid võib neid ka kogemata ületada.
  005 - Talle meeldivad väga nõiajoogid, nõiasõnad, muundamine ning tegelikult mingil määral ka MJVK ja isegi MOH. Peamiselt selle pärast, et ta on suhteliselt uudishimulik.

  001 - Severus ei salli absoluutselt kui keegi võõras tema isiklikesse asjadesse sekkub. Mitte, et see ka ilmselt väga teistele inimestele meeltmööda oleks, kuid ta võib mõnikord suhteliselt agressiivselt reageerida.
  002 - Ta vihkab rotte kogu südamest, kuna ta kardab neid mingil määral, sest kui ta väike oli tuli üks talle kallale. Tal on sellest ikka veel jala peal arm.
  003 - Võltsid inimesed.
  004 - Täielikud idioodid. Mitte sellised toredad, vaid lihtsalt mölakad janii. Vaevalt nad kellegile teisele ka eriti meeldiksid.

  EESMÄRGID: Midagi oma elus ära teha ja mitte elada tavalist elu.

  HARJUMUSED JA KIIKSUD: Kiiksuks võib ilmselt nimetada ehete kandmist ja üldse seda, et need talle meeldivad. Poiss on harjunud palju sööma - vanaema ja Sigatüügas on ta toidulaua alati rikkaliku hoidnud. Kodus on ta selle eest ka ise hoolitsenud.

  PELETIS: Kui nüüd päris aus olla, siis ta peletis on enamuse ajast rott. Lihtsalt tavaline rott. Ta ei salli neid loomakesi silmaotsaski. Seepärast talle ka kassid meeldivad. Ta ei karda rotte just kohutavalt paaniliselt, kuid siiski. Kui ta peletis parasjagu rott ei ole siis on see ta vanaema. Ta pole just väga rebel lapselaps olnud, aga ta tõsiselt kardab  oma vihast vanaema.

  PATRONUS: Häid mälestusi poisil ikka on. Näiteks kasvõi see kord esimese aasta alguses Sigatüüka ekspressis, kui ta avastas, et slytherinlased polegi tegelikult niiväga hullud. Kujult on ta patronus kass.

  DEMENTOR: See üks kord kui ta oma vennaga ikka päris korralikult kaklema läks. Lisaks ka veel muid halbu mälestusi - nt. see kord kui ta öösel Lilyga õue läks ja vanaema teda ikka päris korralikult läbi nahutas.

  VERITASEERUM: Üldiselt ta orientatsioon pole just laiemalt teada.

  ERISEDI PEEGEl: Saada kellegiks. Ta ei näeks end just ümbritsetuna inimestest kes teda jumaldavad, kuid ta tahaks elada põnevat elu - võidelda koletistega võimidagi sinnapoole.

  ISELOOM: Albus on väga teadmistehimuline ja mõnikord võib ta käituda nagu keksmine slytherinlane. Enamasti siis kui tal sitt tuju on või kui ta lihtsalt eriti kellegiga tegemist teha ei taha, või kui ta kedagi tüütab. Mõnikord ta ka parotiseerib oma slytherinlaslikke külgi.
  Üldiselt on ta slytherinlase kohta isegi pisut liiga maja ja verestaatust tauniv ja mõnikord ka liiga sõbralik, kuid mitte alati. Ta jaotab inimesi sellisteks, kes talle meeldivad ja kes mitte. Esimestega ta teeb tegemis ja teisi kannatab vajadusel välja.
  Poiss on üpriski edev, nagu ka ennem mainitud. See ei paista alati välja - ega ta sellel ka ei lase, kuid mõnikord võib see inimestele üllatusena tulla. Ta on väga eneseteadlik ega pelga ühtegi oma külge väga. Mõnikord võib ta olla üleolev nagu slytherinlastele omane.


------------------------------------------------------------
PEREKOND JA KUULUVUSED
------------------------------------------------------------


  ISA: Harry James Potter

  EMA: Ginerva Molly Potter.

  ÕED/VENNAD: Lily Luna Potter, James Sirius Potter.

  MUU: Sellega on võimalik tutvuda kasutades googlet.

  VERESTAATUS:  Segavereline.

  RASS: Inimene.

  MAJANDUSLIK SEIS: Rikas mingil määral?

  LOOM/AD: Hõbedaselt läikiva karvaga valge mustasilmne kass. Emane, nimeks Silver, kuigi Lily kutsub teda ka muude nimedega.

  MUUD ESEMED: Üks asjadest mida Albus peaaegu kunagi maha ei unusta, on tema võlukepp.


------------------------------------------------------------
AJALUGU
------------------------------------------------------------  VARAJASED AASTAT: Elas õnnelikult koos oma perekonnaga, taludes suure venna narrimist ja onu Roni pidevat Slytherini mahategemist.

  Hogwarts Years: Esimesel korral Sigatüüka Ekspressi sisse astudes oli Albus täiesti veendunud, et ta ei lähe Slytherini ja et Gryffindor juba ootab teda avasüli. Siiski olid isa viimased sõnad talle hinge läinud. Jamesiga läks ta muidugi samasse kupeesse, kuid kuna ühtegi tühja ei olnud parasjagu näha, pidid nad leppima ühega, kus olid juba kolm slytherinlast - kaks poissi ja tüdruk. James tõi kupeesse ka ühe oma sõbra ning koos nad narritasid pisut Albust, kuid poiss oli omadega suhteliselt läbi ja surus end vaikides vennast võimalikult kaugele. Slytherinlased olid mingil põhjusel temaga isegi sõbralikud. Eriti tüdruk. Ja kui James oma sõbraga korraks jalutama läks sai ta slytherinalstega jutule. Nad olid siiski slytherinlased - mitte just ülearu sõbralikud, suhteliselt isepäised ja enesekindlad, kuid ei norinud tema kallal nagu James. Nii et kui ta jõudis lõpuks Sigatüükasse polnud tal enam just väga vahet, mis majasse sõõlamiskübar ta panna otsustab. Sellega, kui kaua kübar tema üle otsustas oleks ta ilmselt ajalukku võinud minna, kuid lõpuks otsustas see, et Slytherin oleks tema jaoks õige koht. Poiss oli teadmistehimuline ning täis tahtmist end tõestada ja kübar kinnitas, et ühel päeval ta võib saada suureks ja Slytherin kahtlemata aitab tal suureks saada.
  Ülejäänud aasta möödus nagu esimese aasta omadel ikka - õppis tundma kooli, õpetajaid, oma maja ja klassikaaslaseid.
  Ka järgnevad aastad polnud just midagi väga erilist. Vaikselt kasvas ta välja sellest, et mõned asjad teda hirmutasid ning ta muutus järjest tundetumaks ja Jamesi norimise suhtes. Ta oli alati pisut ebatavaline slytherinlane käies läbi suhteliselt kõigiga, kes talle meeldisid, olenemata majast.

  Adulthood: Saabub siis, kui ta kunagi täiskasvanuks saab.


------------------------------------------------------------
KASUTAJA TAGA
------------------------------------------------------------  KUIDAS SIND KUTSUDA: Üldiselt mu nimi on Liisa, kuid mul on suhteliselt palju hüüdnimesid ja mind väga ei huvita, kuidas mind kutsutakse, peaasi, et ma saan aru, et minuga räägitakse.

  RPG KOGEMUSED: Ee.. 3 aastat? Ma pole väga kindel. Midagi sinna kanti. Ja ma olen päris aktiivne olnud.

  KUIDAS FOORUMI LEIDSID: Facebookist, aga ma teadsin selle eksisteerimisest juba ennem ka, eks ole.

  MAIN KARAKTER: Albus Severus Potter.

  KARAKTERI EESMÄRK: Põnev olla. Minu ja teiste jaoks. Ise ta soovib ka põnev olla muidugi. Põnevat elu elada.

  RPG NÄIDE:
  Spoiler:
   

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
 
Potter, Albus Severus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
PotterGeneration :: Karakter :: Karakteri loomine :: Aktsepteeritud karakterid-
Hüppa: