PotterGeneration is about new generation in Hogwarts School Of Witchcraft & Wizardry.
 
HomeHome  PortalPortal  KKKKKK  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Tere tulemast PotterGeneration foorumisse!
Rollimäng algab 1. Jaanuar, 2014!
KASUTAJA REGISTEERIDA OMA ROLLIMÄNGU TEGELASE NIMEGA!
Miinimum arv sõnu RPG postitusi tehes on 100!

Share | 
 

 SÜŽEE: kõige algus

Go down 
AutorTeade
Elijah Daniel Mercer
Administraator//Direktor
Administraator//Direktor
avatar

Postituste arv : 44
Join date : 30/10/2011

PostitaminePealkiri: SÜŽEE: kõige algus   Laup Nov 19, 2011 4:29 am

Kool asutati umbes tuhat aastat tagasi. Asutajateks oli neli sõpra: Godric Gryffindor, Helga Hufflepuff, Rowena Ravenclaw ja Salazar Slytherin. Alguses õppisid kõik kooli õpilased üheskoos, kuid siis leidis Salazar Slytherin, et koolis õppimist väärivad vaid Puhtaverelised õpilased. Teised asutajaliikmed polnud temaga nõus, neil tekkisid kõigil õpilaste suhtes oma isiklikud eelistused. Nii otsustati Sigatüüka õpilasi majadesse jagama hakata. Gryffindori majja hakati võtma julgeid ja vapraid, Hufflepuffi lojaalseid ja õiglaseid, Ravenclaw'sse tarku ja erilise intellektiga ning Slytherini ambitsioonikaid.

1991 –  Harry Potter ja ta sõbrad alustavad Sigatüükas. Voldemort püüab saada Tarkade Kivi, kuid kukub seda püüdes läbi.

1992 – Saladuste kamber on taas avatud. Voldemort on koolis Tom. M. Riddle'i kujul. Harry peatab ta taas ja päästab Ginny, kelle üle Voldeort võimu võttis.

1993 - Sirius Black põgeneb vanglast, selgub, et ta on Harry ristiisa ja ta ei ole halb. Ta ei mõrvanud kolmeteist inimest, seda tegi Peter Pettigrew, tuntud ka Roni roti Siblikuna. Peter pääseb põgenema ja ühineb Musta Isandaga.

1994 – Toimub Kolmevõluri Turniir. Voldemort püüab taas Harry't tappa. Cedric Diggory sureb.

1995 – Kool on langenud Dolores Umbrige'i ja ministeeriumi terrori alla. Kõik peavad Dumbledore'i ja Harry't valetajateks. Must Isand meelitab Harry ministeeriumisse. Seal ootavad Harry't ja tema sõpru surmasööjad. Ordu liitub võitlusega. Sirius sureb.

1996 – Surmasööjad pääsevad Sigatüükasse. Albus Dumbledore sureb. Prof. McGonagall hakkab kooli juhtima.

1997 – Severus Snape juhib kooli. Sigatüükas tomub lahing Voldemorti ja Ordu vahel. Ordu võidab, Voldemort sureb.

2009 – On tekkinud rühmitused mis kutsuvad end taas surmasööjateks. Nad tapavad ja piinavaid sopaverelisi ning värbavaid uusi liikmeid.

2010 – Inimesed kardavad, et võib tõusta uus Must Isand.

2016 - James Potter läheb Sigatüükasse. Mõjuvõimas noormees, Elijah Daniel Mercer loob taas Fööniksi Ordu.

2017 - Albus Potter ja Scorpius Malfoy alustavad Sigatüükas käimist.

2019 - Lily Potterist saab Sigatüka õpilane. Tapetakse massiliselt inimesi, nii mugusid, kui ka võlureid. Siiski, kool paisatab veel turvaline olevat.

2020 - Sigatüüka direktriss Minerva McGonagall sureb südameatakki, siiski paljudel inimestel on kahtlus, et see ei olnud naise tegelik surmapõhjus. Sigatüüka uueks direktoriks saab noor mees, 22. aastane Elijah Daniel Mercer. Ministeerium püüab sekkuda kooli ellu. Uus direktor annab koolis loa õppida ka libahuntidele ja vampiiridele.

2021 - Kooli kord on karm, siiski ei küündi see veel sellisele tasemele, kui see oli prof. Dolores Umbridge'i ajal. Nagu varemgi, leiab ministeerium kooli õpetajad, keda direktor leida ei suuda. 5. klassi õpilane Albus Severus Potter loob taas Koolidirektori Armee. Fööniksi Ordu, mis oli viimased aastad olnud üpris stabiilne, muutub taas aktiivseks.

2022 - Pottergeneration'si ploti algus.Juhul, kui keegi paluks Harry Potteril, Hermione Grangeril või Ronald Weasley'l, et nad võrdleksid Sigatüügast, kus nüüd nende lapsed õpivad, sellise Sigatüükaga nagu see oli siis, kui nemad seal käisid, oskaksid nad enam kui kindlasti tuua välja rohkem erinevusi, kui sarnasusi. Mitte, et need kõik negatiivsed oleksid.
Loomulikult, kooli on õpilased alati vedanud kaasa keelatud aineid, jätnud tunde vahele, ööd on viibitud vägagi valedes magamistubades ja isegi koolist on loata lahkutud, et Siganurmes pidu panna...  Kuid see kõik tundub siiski nii süütu, võrreldes sellega, mis tänapäeva noored korraldada suudavad.
Üheks suureks plussiks peaksid nad kindlasti seda, et enam ei pidanud nad vähemalt muretsema et Must Isand võiks nende lapsi ohustada. Vaatamata sellele, ohtusid leidus endiselt ja keegi ei tea, äkki on need lausa suuremad, kui kunagi varem?

See kõik algas aastal 2020, kui prof. Minerva McGonagall, tolleaegne imeline direktriss suri. Ametlik surma põhjus on kirja pandud, kui südameatakk, siiski on inimesi, kes räägivad, et kellegi käsi oli siin tõenäoliselt mängus. Ministeerium, kes oli juba aastaid otsinud võimalust sekkuda taas Sigatüüka ellu ja seal võim enda kätte haarata tuli 'imelisele' ideele, kuidas see plaan teoks viia. Kooli direktoriks määrati noor mees, kes oli tol ajal vaevalt 22. aastane, kuid juba oli ta ministeeriumis töötates kõigile selgeks teinud, kui intellektne see mees on. Ka ta imelised oskused noortega suhtlemisel ei jäänu kellelegi varjatuks. Lisaks, oli ta keegi, keda minsiteerium hästi jälgida suutis. Vähemalt nii nad arvasid.

Õppeaasta 2020 lõpuks oligi uus Sigatüüka direktor ametlikult Elijah Daniel Mercer ja mõnda aega paistis, et noor direktor oligi just see, mida see kool peale eelmise direktrissi laastavat ja õnnetut surma vajas. Ta oli kõigile väike süst positiivsust ja nooruk tõi kooli uued õppemeetodid. See paistiski olevad suurepärane lahendus. Lisaks, keegi ei saanud mainimata jätta, et ta meeldis kõigile noorukitele, sest ta sarmikas välimus mõjus neile igati positiivselt. Seega, mis uues direktoris üldse nii halba oli? Siin jagunesid arvamused kaheks. Osad inimesed olid veendunud, et mees on tegelikult ministeeriumi poolt mõjutatud. See, kas nad seda negatiivseks pidasid, oli juba nende enda otsus. Oli ka teisi, neid, kes olid veendunud et Elijah on justkui Dumbledore'i järeltulija ja ta ei hooli millestki muust rohkem, kui ma õpilastest.

Kaks aastat hiljem ja Sigatüügas oli saavutanud läbi aastate parimad õpitulemused, kui elaes varem. Kool oli täis andekaid õpilasi ja peale Sigatüüka lõpetamist oli paljudel õpilastel suur lootus saada tööd oma unistuste ametikohtadel.
Oli ka negatiivsemaid pooli... Keegi ei pidanud teadma, et peale õppimise tegelesid vabal ajal õpilased ka selliste asjadega, mis seondusid Mustade Jõududega, narkootikumidega, joomisega, seksiga, surmasööjatega ja kõige muu keelatuga.
See ei tähendanud seda, et koolist oleksid kadunud imelised tohutud talendid, kelle aju kuni kosmosesse kiirgas. Polnud kadunud ka noorukid, kes nagu meile mõned südamelähedasemad tegelasedki, tegelesid kõige kurja vastu võitlemisega ja vabal ajal keerasid omale lihtsalt veidi jama kokku.

Verestaatusel polnud koolis enam suurt tähtust. Koolis oli rohkem mugu- ja segaverelisi õpilasi, kui eales olnud oli. Vaatamata sellele, mõned asjad ei saa muutuda. Slytherinlased olid endiselt oma puhtaverelisuse üle uhked ja tülitsesid endiselt Gryffindorlastega.
Osad lapsevanemad leidsid, et kooli rikub ka fakt, et siin nüüd n. avalikult vampiirid ja libahundid elada said. Paljud neist ei kulutanud liialt energiat, et end solvangutega tagasi hoiduda. Sihtmärgiks olid kindlad õpilased ise, nede peresid ja isegi uus direktor, keda selles 'absurdses olukorras' süüdistati.

Peagi hakati enam tegelema ka Fööniksi Orduga, enamik seda ei tea, aga taas loodi ka Koolidirektro Armee. Põhjuseid oli mitmeid, osati tundsid inimesed end nende asjadega tegeledes tänapäevases ühiskonnas turvalisemalt. Rääkides Koolidirektori Armeest, siis kindlasti oli üheks põhjuseks see, kui tihti viimasel ajal koolis õpilastel omavahel lahkhelisid tekkis. Enamasti olid nad siis seotud sellega, kas õpilased kuulusid oma uskumustega nö. heale või halvale poolele. Fööniksi Ordu oli tiba teine teema, tõepoolest kardeti, et on väljavaateid peagi algavaks kriisiolukorraks, aegadeks, mil kõik on taas sama kohutav, kui see oli seda Tumeda Isanda ajal.

Ja kõik edasine, mis juhtus, on Teie enda teha! WinkKõik ploti täiendavad ideed on oodatud, juhul, kui Teile midagi segaseks jäi, siis ärge kartke seda selles teemas arutada. Smile
Lugupidamisega,
Elijah

_________________
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://pottergeneration.forumeast.com
 
SÜŽEE: kõige algus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
PotterGeneration :: PotterGeneration :: Alustamine :: Plot-
Hüppa: